VIP služby

Zpět
První Dopis pro klienty Druhý Dopis pro klienty
Demo systém
Nachystali jsme pro Vás demo systém, kde vše funguje tak, jako zde, v živém systému.
Přístupové údaje do demo systému:
Webová adresa:demo.dispecer-online.cz
Login:demo
Heslo:12345
Role:Klient

Jak používat Demo systém?
V ukázkovém systému je pro Vás nachystána interaktivní prohlídka celého systému. Ta se Vám spustí po přihlášení, když přejdete do kategorie POPTÁVKY A OBJEDNÁVKY. V prohlídce se můžete pohybovat buď myší (kliknutím na tlačítko Dále), Enterem nebo šipkami na klávesnici. Na každé stránce se Vám prohlídka spustí automaticky pouze jednou, pokud byste ji chtěli zopakovat, pak stačí v jednom ze čtyř rohů kliknout na text Otevřít prohlídku. Tato prohlídka Vás provede po nejdůležitějších funkcích Vašeho nového spedičního systému.

Data můžete jakkoliv editovat/přidávat/mazat. Je to pouze na Vás. Jen buďte, prosím, ohleduplní vůči dalším zákazníkům, kteří si budou chtít také prohlédnout tento jedinečný systém. Takže doporučujeme hodnoty jen přidávat a editovat, pokud byste vše smazali, tak další zákazníci si nebudou mít co prohlédnout. Avšak pokud něco málo smažete, tak se nic neděje, protože jednou denně (v nočních hodinách) dochází k obnově dat. Takže každé ráno je systém nachystaný pro nové uživatele tak, jak jej tvůrci připravili. Z toho ještě plyne, že pokud budete systém testovat kolem půlnoci, tak se může stát, že data, která budete do systému přidávat, se mohou ztratit (právě z důvodu obnovy dat).

Ještě je tu jedno upozornění. V systému je povoleno rozesílání e-mailů. Neposílejte prosím žádný spam, e-mailová komunikace je monitorována a pokud robot objeví nepovolenou činnost, tak podnikne příslušné kroky pro zabránění Vašich nekalých úmyslů.