10/08
/14
Nový design

Právě jsme spustili nový vzhled webové stránky. Nyní je vše přehlednější.

27/07
/14
DDS

Historicky první změna v logistice doprav Více informací o demo systému...

23/07
/14
Provozní doba

V objednávkách si můžete zobrazit provozní dobu firmy. Tyto údaje slouží hlavně pro dopravce.

Rychlý kontakt
Dispečer doprava-online
Na Kozačce 1275/8,
120 00 Praha 2, Vinohrady

GSM: +420 7777 53086
EMAIL: info@dispecer-online.cz

IČ: 01494856
DIČ: CZ01494856


Aktuální kurz EUR
EUR 25.82

Aktuální cena NAFTY
Průměrná cena: 29.15


Martin Jedlička dispečer online - ekatalog.czSpedice - ekatalog.cz

Podpora on-line

Co to je?

Pokud máte nějaký dotaz nebo připomínku k dopravě či objednávce, tak s dispečery můžete komunikovat pomocí tohoto systému podpory on-line. Nyní nemusíte psát dispečerům e-maily, příp. jim telefonovat, stačí napsat zprávu. Jakmile některý z dispečerů uvidí Vaši zprávu, tak Vám na ni ihned odpoví. Komunikace se tak výrazně zrychluje a šetří Vaše náklady i Váš čas.

Napsání nové zprávy

V položce s názvem Nová zpráva můžete vytvořit nové komunikační vlákno s dispečerem. Vyplňte formulář, odešlete jej a do e-mailové schránky, jejíž adresu vyplníte do formuláře, Vám přijde informace o nové zprávě i s adresou, kde budete moci sledovat komunikaci s dispečerem. Na tuto adresu Vám budeme zasílat i upozornění, že dispečer odepsal na Vaši zprávu.

Vyhledání Vaší zprávy

Pokud z nějakého důvodu nemůžete použít odkaz v e-mailu. Tak stačí vyhledat komunikaci s dispečerem podle čísla zprávy. Toto číslo naleznete v e-mailu.

Seznam Vašich zpráv

V poslední položce s názvem Seznam zpráv naleznete seznam všech Vašich zpráv. Kliknutím na číslo zprávu nebo na předmět si danou zprávu zobrazíte. V ní naleznete všechny odpovědi, jak od Vás, tak od dispečera. Po zodpovězení Vašeho dotazu je komunikace uzavřena a již není možné do ní psát žádné odpovědi.

Nová zprávaHledat zprávu