10/08
/14
Nový design

Právě jsme spustili nový vzhled webové stránky. Nyní je vše přehlednější.

27/07
/14
DDS

Historicky první změna v logistice doprav Více informací o demo systému...

23/07
/14
Provozní doba

V objednávkách si můžete zobrazit provozní dobu firmy. Tyto údaje slouží hlavně pro dopravce.

Rychlý kontakt
Dispečer doprava-online
Na Kozačce 1275/8,
120 00 Praha 2, Vinohrady

GSM: +420 7777 53086
EMAIL: info@dispecer-online.cz

IČ: 01494856
DIČ: CZ01494856


Aktuální kurz EUR
EUR 25.82

Aktuální cena NAFTY
Průměrná cena: 29.15


Martin Jedlička dispečer online - ekatalog.czSpedice - ekatalog.cz

Naši Partneři


Chcete nás podpořit? Umístěte si naše logo na Vaši webovou stránku. Různé rozměry ikonek naleznete zde.Společnost poskytuje dodavatelské služby, kompletní servis včetně poradenské činnosti. Proto je značka Tex-Color® ve stavebnictví zavedeným pojmem.

Společnost začala komíny prodávat už v roce 2010. Nabídka prodeje představuje kompletní systémy pro stavbu komínů včetně jednotlivých dílů. Jedná se o vylepšenou produktovou řadu výrobce TUMA, která je vylepšena už v základní tvárnici.

Společnost se zabývá zejména výrobní a prodejní činností se zaměřením na tepelně izolační a obalové materiály EKOflex z pěnového polyetylénu ve formě trubic, šňůr, pásů, desek, dilatací, přířezů a sáčků.

Jeden z největších dodavatelů prostředků pro řešení úniků kapalin, pro bezpečnost práce a protipožární ochranu v České republice.

Valk Welding vyvíjí a dodává robotické svařovací systémy, které jsou určeny pro operativní výrobu malých až středně velkých sérií.

Dodavatel a výrobce zahradnického, hospodářského a stavebního nářadí v České i Slovenské republice.

Společnost se zabývá speciálním a velkoformátovým zasklením. Toto speciální zasklení přímo vyrábí a dodává na stavbu včetně montážních prací.

Ve vlastní samoobslužné prodejně nabízí vše potřebné pro dům, byt, dílnu, stavbu i zahradu.

Firma skladuje a prodává průmyslová hnojiva. Dále vyrábí přesné soustružené díly na CNC stroje dle výkresové dokumentace.

Společnost nabízí přesnost v určování náhradních dílů a odborný poradenský servis.

SPM disponuje jedinečným know-how, moderní papírenskou technologií, vlastním vývojem a výzkumem, spolu se zajištěním výroby kontrolními a bezpečnostními systémy. Významnou hodnotou společnosti je vysoká odbornost a tvůrčí schopnost našich zaměstnanců.

Firma podniká v oblasti hotelového vybavení. V této komoditě patří do kategorie významných a spolehlivých dodavatelů. Společnost je výhradním zástupcem světových špičkových firem a mnoha tuzemských výrobců.

Společnost INTELEK patří mezi největší dodavatele síťových a telekomunikačních technologií v České republice.

Firma GS Energy nabízím instalaci fotovoltaické elektrárny jak pro rodinné domy, tak i pro komerční objekty.

V oblasti dodávek obalových materiálů se firma zaměřuje především na dodávky stretch fólie, polyethylenové fólie, BOPP fólie, polyolefinové fólie, výrobků z mikrotenu atd., a to včetně potisku.

Dodavatel profesionálních knihařských zařízení pro Českou a Slovenskou republiku.

V současné době v nabídce naleznete široký sortiment výrobků, který obsahuje velký výběr z mnoha typů zdravotních matrací, lamelových roštů a anatomických polštářů.

Předmětem činnosti firmy TERCOPLAST s.r.o. je prodej polykarbonátových desek LexanTM pro tepelně izolační a bezpečnostní zasklívání.


Další partneři: